Anasayfa / Hakkımızda

Hakkımızda

ISO

Meyer

Bilkon Ltd. Şti., sanayi tesislerine, araştırma merkezlerine ölçüm ve kumanda cihaz ve sistemlerin projelendirilmesinden üretimine kadar olan süreçlerde çözüm üretmesininin yanı sıra hammadde kaynaklarının optimum kullanımına yönelik ürünlerin çalışmalarını da sürdürmektedir.

Kuruluşundan beri tüm elektronik sistemlerin tasarım ve üretiminlerinde son teknolojik gelişmeleri kullanmayı ilke edinerek (mikro)bilgisayar tabanlı alt yapı kullanmıştır. Önceleri 8 bit mimari ile tasarladığımız ürünler, günümüzde hızla yaygınlaşan 32-bit mimari tabanlı olarak heme yetenekleri artmış hem de fiyatları düşmüş olarak bir çok yeni ürünle markete çok sunulmaktadır ve sunulmaya devam edecektir.

Bilkon'un ürünleri sadece yurt içinde kullanılmayıp bütün dünya da kullanılmaktadır. Marketteki yerimizin sürekli olarak daha da sağlamlaştığını ve ürünlerimizin kullanımına artan talepler, bizleri bu güne kadar yılmadan sürdürdüğümüz arge faliyetlerimizi daha da arttırmaya yöneltmektedir.

Üretim sürecimiz, ISO 9001:2008 kalite standartlarına uygunluğu belgelenmiş olup, tüm üretimler kendi bünyemizde kurulu bulunan otomatik dizgi ortamında gerçekleştirilmektedir.

Müşterilerimize esnek ve güvenilir ürünler sunmak, çözüm sürecinde, elektronik konuların yanı sıra diğer analitik yaklaşımlarda da danışmanlık hizmeti vermek için çalışmaktayız.

Gün geçtikçe, bireyler ve toplumlar kullandıkları veya tükettikleri ürünlerde, yaşam kalite ve sürelerinin artmasına yönündeki beklentilerine yanıt vermesini arzu ve talepleri, misyonumuzun ve vizyonumuzun şekillenmesinde belirleyici olduğu kadar, gelişmesinde de en büyük katkıyı sağlamaktadır.

Misyonumuz

Sürekli gelişmeye açık bir perspektifle ileri teknoloji ve ürün çeşitliliği yaratarak müşterilerimizin her türlü ihtiyaçlarına başarılı çözümler sunarken, ülkemizin teknolojik alt yapısını zenginleştirmektir.

Vizyonumuz

Teknolojik yenilik ve gelişmeleri yakından takip ederek bilgi birikimimiz ışığında bu teknolojilere uygun hızlı, esnek ve kaliteli ürünler ortaya koymaktır.